0
0

Ubiquiti UF-MM-10G

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Ubiquiti
  • Код товару: 5945~04
  • Артикул: UF-MM-10G
  • Наявність: Немає в наявності
1 677 грн.
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Відстань передачі: Less then 1 km
Вихідний роз'єм: LC
Гарантія: 1 год
Довжина хвилі: 850 nm
Кількість штук в упаковці: 2шт
Доставка та оплата

Швидка доставка Новою поштою по усій Україні

Гарантія

Гарантія від 1 року. Повернення коштів чи товару до 14 днів

Контакти

Професійна підтримка

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Таблиця порівняння SFP/SFP модулів від компанії Ubiquiti

uf-mm-1g купити uf-mm-10g купити uf-sm-1g-s купити uf-sm-10g купити uf-sm-10g-s купити
UF-MM-1G UF-MM-10G UF-SM-1G-S UF-SM-10G UF-SM-10G-S
Тип модуля Багатомодовий модуль Багатомодовий модуль Одномодовий модуль Одномодовий модуль Одномодовий модуль
Тип конектора 2хLC 2хLC 1хLC 2хLC 1хLC
BiDi N/A N/A Так N/A Так
TX Довжина хвилі 850 nm 850 nm Blue 1310 nm
Yellow 1550 nm
1310 nm Blue 1270 nm
Red 1330 nm
RX Довжина хвилі 850 nm 850 nm Blue 1550 nm
Yellow 1310 nm
1310 nm Blue 1330 nm
Red 1270 nm
Пропускна здатність 1.25 Гбіт SFP 10 Гбіт SFP+ 1.25 Гбіт SFP 10 Гбіт SFP+ 10 Гбіт SFP+
Дистанція кабелю 550м 300м 3км 10 км 10 км
Варіант постачання 2-шт, 20-шт 2-шт, 20-шт 1-пара, 10-пар 2-шт, 20-шт 1-пара, 10-пар

Теги: Ubiquiti UF-MM-10G, UF-MM-10G, 59451, Ubiquiti, SFP / SFP+ модули

Характеристики
null
Гарантія 1 год
Основные характеристики
Відстань передачі Less then 1 km
Вихідний роз'єм LC
Довжина хвилі 850 nm
Кількість штук в упаковці 2шт
Модуль SFP – швидкість порту 10 Gbps
Тип дуплексу SFP Physical (two fibers)
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.