0
0

Ubiquiti купити в Україні | Бездротове обладнання

Ubiquiti купити в Україні | Бездротове обладнання

Неймовірна ціна на обладнання для бездротових мереж від компанії Ubiquiti

Тільки фахівцю, який знається на побудові локальних мереж, відомо, що Ubiquiti – один з небагатьох світових лідерів у виробництві якісних елементів бездротового мережного обладнання. Продукція даного виробника має попит серед власників локальних міських мереж, компаній-провайдерів інтернету, системних адміністраторів компаній різного профілю діяльності.

Асортимент Ubiquiti Networks

Повсюдний попит продукції конкретного виробника комплектуючих для побудови локальних мереж обумовлений різноманіттям асортименту і універсальністю виробів. Так у великий каталог пристроїв, що випускаються ринку під торговою маркою UBNT , входять елементи активного і пасивного мережного оборудования. А саме:

Варто зазначити, що продукція Ubiquiti Networks розрахована на побудову мереж різного ступеня складності.

Переваги вибору продукції UBNT

Крім різноманіття найменувань мережевого обладнання, варто відзначити кілька істотних переваг при здійсненні вибору на користь компанії Ubiquiti на сторінках каталогу нашого інтернет-ресурсу. До них входять:

  • Кінцева вартість комплектуючих впишеться навіть у скромний бюджет. Це досягається за рахунок адекватної установки ціни самим виробником та відсутністю посередників між Ubiquiti Networks та нашим інтернет-магазином.
  • Статус офіційного представника компанії дозволяє надавати тривалу гарантію якості продукції, що реалізується.
  • Відділом оптових закупівель вже здійснюється співпраця з інтернет-магазинами та провайдерами, що говорить про готовність виробника та реалізатора до великих обсягів замовлень.
  • Для великих клієнтів Ubiquiti нашим ресурсом надаються унікальні цінові пропозиції.
  • Здійснення замовлення можливе протягом найближчих 48 годин після його оформлення максимум. Необхідні обсяги обладнання в наявності та вже на складі магазину, а отже, не існує проблеми тривалого очікування доставки.
  • При підборі обладнання Ubiquiti для побудови локальної мережі, на нашому сайті покупець може отримати професійну консультацію щодо кожної комплектуючої.

Інакше кажучи, зробити вибір стає набагато простіше, коли переваги його настільки очевидні.

Бестселери
0
336 грн.
0
126 грн.
0
693 грн.