0
0

MikroTik S+C61DLC10D

Відгуки:
(0)
  • Виробник: MikroTik
  • Код товару: 6624~04
  • Артикул: S+C61DLC10D
  • Наявність:
3 900 грн.
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Відстань передачі: 4-20km
Вихідний роз'єм: LC
Гарантія: 1 год
Довжина хвилі: 1610 nm
Кількість штук в упаковці: 1шт
Доставка та оплата

Швидка доставка Новою поштою по усій Україні

Гарантія

Гарантія від 1 року. Повернення коштів чи товару до 14 днів

Контакти

Професійна підтримка

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
Характеристики
null
Гарантія 1 год
Основные характеристики
Відстань передачі 4-20km
Вихідний роз'єм LC
Довжина хвилі 1610 nm
Кількість штук в упаковці 1шт
Модуль SFP – швидкість порту 10 Gbps
Тип волокна SM (Single-Mode)
Тип дуплексу SFP Wavy (WDM)
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.