0
0

MikroTik купити в Україні | Бездротове обладнання

MikroTik купити в Україні | Бездротове обладнання

МікроТік – асортиментний ряд компанії

Щоб забезпечити повноцінне функціонування обладнання, кожна його складова має відповідати стандартам якості. За таким принципом працює компанія MikroTik, виготовляючи всі необхідні комплектуючі мережного обладнання, включаючи активні та пасивні елементи мережі. За рахунок такого підходу до виробництва асортимент виробника досить широкий. У перелік обладнання MikroTik входять:

Все обладнання розроблене з урахуванням різних умов їх застосування, починаючи від офісного приміщення до відкритого простору. Тому поряд з іншими складовими окрема увага приділена захисту наповнення кожного пристрою.

Переваги використання обладнання MikroTik

Саме собою забезпечення повного циклу побудови локальної мережі власним устаткуванням свідчить про компанії, як про виробника якісного продукту, орієнтованого постійних споживачів. Поряд із безперебійним функціонуванням та тривалим періодом експлуатації, комплектуючі мереж виробництва MikroTik мають низку додаткових переваг при продажі в нашому інтернет-магазині. До них відносяться:

  • Ціна повністю відповідна якості та позбавлена додаткових націнок. Це досягається за рахунок прямої співпраці між нами та виробником (магазин є офіційним представником компанії).
  • Статус офіційного представника також дозволяє гарантувати якість представленого в каталозі обладнання.
  • Наявність оптового відділу говорить про готовність виробника та магазину співпрацювати з великими замовниками в особі інтернет-ресурсів та провайдерів мережі. Для таких компаній підготовлені спеціальні пропозиції щодо вигідного придбання обладнання.
  • Відправлення придбаного обладнання відбувається в день замовлення, при оформленні останнього до 14:00 або наступного дня. Затримок у разі немає, оскільки весь представлений товар є у наявності.

Крім цього, покупка у нас необхідних комплектуючих компанії MikroTik , за необхідності курується спеціалістами. У них можна отримати консультацію щодо кожного елемента обладнання.

Бестселери
0
250 грн.
0
1 134 грн.