0
0

Ubiquiti Модуль GPON OLT SFP (UF-GP-B+)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Ubiquiti
  • Код товару: 6008~04
  • Артикул: UF-GP-B+
  • Наявність: Немає в наявності
3 003 грн.
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Відстань передачі: 4-20km
Вихідний роз'єм: SC
Гарантія: 1 год
Кількість штук в упаковці: 1шт
Модуль SFP – швидкість порту: 1,25 Gbps
Доставка та оплата

Швидка доставка Новою поштою по усій Україні

Гарантія

Гарантія від 1 року. Повернення коштів чи товару до 14 днів

Контакти

Професійна підтримка

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
Характеристики
null
Гарантія 1 год
Основные характеристики
Відстань передачі 4-20km
Вихідний роз'єм SC
Кількість штук в упаковці 1шт
Модуль SFP – швидкість порту 1,25 Gbps
Тип волокна SM (Single-Mode)
Тип дуплексу SFP Not applicable
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.