0
0

MikroTik S-3553LC20D

Відгуки:
(0)
  • Виробник: MikroTik
  • Код товару: 5865~04
  • Артикул: S-3553LC20D
  • Наявність: В наявності
2 379 грн.
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Відстань передачі: 4-20km
Вихідний роз'єм: LC
Гарантія: 1 год
Довжина хвилі: 1310/1550 nm
Модуль SFP – швидкість порту: 1,25 Gbps
Доставка та оплата

Швидка доставка Новою поштою по усій Україні

Гарантія

Гарантія від 1 року. Повернення коштів чи товару до 14 днів

Контакти

Професійна підтримка

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Mikrotik S-35/53LC20D - оптичний одноволоконний модуль WDM SFP з роз'ємом LC для роботи на дальності до 20 кілометрів. Призначений для використання із одномодовим оптичним волокном Single Mode. Підтримує контроль стану модуля через DDM.

Призначений для використання з маршрутизаторами RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G і CCR1036-12G-4S, а також числа та з RB260GS.

Передача та прийом даних йдуть по одному волокну на різних частотах, що дозволяє заощаджувати волокна. Але для створення каналу потрібно використовувати різні оптичні модулі, вони працюють парами. Використовувати одноволоконні модулі SFP слід для створення нових мереж.

Характеристики S-3553LC20D

  • Модель S-3553LC20D
  • Швидкість передачі 1.25G
  • Дистанція 20км
  • Режим SM
  • Конектор LC
  • Формат модуля SFP

Теги: MikroTik S-3553LC20D, S-3553LC20D, 5865, MikroTik, SFP / SFP+ модули

Характеристики
null
Гарантія 1 год
Основные характеристики
Відстань передачі 4-20km
Вихідний роз'єм LC
Довжина хвилі 1310/1550 nm
Модуль SFP – швидкість порту 1,25 Gbps
Тип волокна SM (Single-Mode)
Тип дуплексу SFP Wavy (WDM)
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.