0
0

Ubiquiti UF-MM-1G-20

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Ubiquiti
  • Код товару: 7403~04
  • Артикул: UF-MM-1G-20
  • Наявність: Немає в наявності
170 грн.
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Відстань передачі: Less then 1 km
Вихідний роз'єм: LC
Довжина хвилі: 850 nm
Кількість штук в упаковці: 20шт
Модуль SFP – швидкість порту: 1,25 Gbps
Доставка та оплата

Швидка доставка Новою поштою по усій Україні

Гарантія

Гарантія від 1 року. Повернення коштів чи товару до 14 днів

Контакти

Професійна підтримка

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

ABOUT PRODUCT

Ubiquiti's UF-MM-1G-20 SFP module kit

Ubiquiti UF-MM-1G-20 є набором з 20 U Fiber U Series SFP inserts operating at 550 nm. Вони використовуються для передачі даних через multi-mode fibers. Each module has 2 LC output connectors. SFP Ubiquiti SFP UF-MM-1G-20 inserts enable transmission на швидкості 1.25 Gbps over distance to 550 m . Multi-mode SFP inserts є ideal для використання в існуючих мережних infrastructures або для створення нових ones.

UF-MM-1G-20 SFP MULTI-MODE MODULE 1.25GBPS 550M 20 PACK

Special features:

  • Ubiquiti U Fiber series
  • Multi-mode transmission
  • Wavelength - 850 nm
  • Speed - 1.25 Gbps
  • Range - 550 m
  • 2 LC output connectors
UF-MM-1G-20 SFP MULTI-MODE MODULE 1.25GBPS 550M 20 PACK

Теги: Ubiquiti UF-MM-1G-20 | SFP Module | UFiber, 1, 25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Multi mode, 20-pack, UF-MM-1G-20, 875, Ubiquiti, SFP / SFP+ модули

Характеристики
Основные характеристики
Відстань передачі Less then 1 km
Вихідний роз'єм LC
Довжина хвилі 850 nm
Кількість штук в упаковці 20шт
Модуль SFP – швидкість порту 1,25 Gbps
Тип дуплексу SFP Physical (two fibers)
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.