0
0

Ubiquiti FC-SM-300

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Ubiquiti
  • Код товару: 7337~04
  • Артикул: FC-SM-300
  • Наявність: Немає в наявності
6 962 грн.
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Cabel for assembly: Aerial
Кількість волокон: 6F
Стандарт волокна: G.657.A2
Доставка та оплата

Швидка доставка Новою поштою по усій Україні

Гарантія

Гарантія від 1 року. Повернення коштів чи товару до 14 днів

Контакти

Професійна підтримка

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

ABOUT PRODUCT

LC single-mode fiber optic cable ~91.5m (300 ft) long

Build your external fiber optic network using our steel reinforced fiber optic cables. Світло і flexible, FiberCable від Ubiquiti є ідеальним рішенням для вежі застосування за допомогою Ubi's outdoor products (routing, switching) such as EdgePoint.

ubiquiti network

The parameters:

  • Intrusion loss at 1310 nm: 0.40 dB/km та at 1550 nm: 0.30 dB/km
  • Steel reinforcement to increase protection against crushing
  • Cable outer sheath with peeling string (Ripcord)
  • Integrated weatherproof tape
  • Kevlar fibre for increased tensile strength (800 N min.)
  • Cable outer diameter: 5.8 ± 0.2 mm - 6 optical fibres, single ohm (G.657.A2)
  • Outer diameter of the optical fibre: 0.25 mm nominal
  • Cable diameter: 5.1 - 7.0mm

Теги: Ubiquiti FC-SM-300 | Fiber Cable | G.657.A2, Aerial, Single mode, 90m, FC-SM-300, 866, Ubiquiti, Кабель

Характеристики
Основные характеристики
Cabel for assembly Aerial
Кількість волокон 6F
Стандарт волокна G.657.A2
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.