0
0

Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Ubiquiti
  • Код товару: 7507~04
  • Артикул: UF-SM-PATCH-APC-APC
  • Наявність: Немає в наявності
150 грн.
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр кабелю: 2mm
Довжина: 1.5м
Категорія кабелю: Single-Mode
Стандарт волокна: G.657.A1
Тип волоконно-оптичного патчкорду: Simplex
Доставка та оплата

Швидка доставка Новою поштою по усій Україні

Гарантія

Гарантія від 1 року. Повернення коштів чи товару до 14 днів

Контакти

Професійна підтримка

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

ABOUT PRODUCT

Patchord - UBIQUITI UF-SM-PATCH-APC-APC

UF-SM-PATCH-APC-APC patchord має SC / APC connector на одному кінці cable і SC / APC connector на іншому конці для підключення до мережі GPON .

UBIQUITI UF-SM-PATCH-APC-APC

The most important features:

  • SC/APC to SC/APC
  • SM optical fibre G.657A1
  • Simplex
  • 2.0mm cable diameter
  • 1.5 m long

Теги: Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC | Patchcord | Simplex, SM G.657A1, 2, 0mm PVC, 1, 5m, UF-SM-PATCH-APC-APC, 843, Ubiquiti, Патчкорды

Характеристики
Основные характеристики
Діаметр кабелю 2mm
Довжина 1.5м
Категорія кабелю Single-Mode
Стандарт волокна G.657.A1
Тип волоконно-оптичного патчкорду Simplex
Типи роз'ємів SC/APC-SC/APC
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.