0
0

Ubiquiti airFiber24 HD (AF24HD)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Ubiquiti
  • Код товару: 5896~04
  • Артикул: AF24HD
  • Наявність: Немає в наявності
122 850 грн.
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Відстань радіозв'язку: 20 км
Гарантія: 1 год
Максимальна пропускна здатність радіолінка: 2 Гбит/с
Посилення антени: больше 30дБи
Серія: AirFiber
Доставка та оплата

Швидка доставка Новою поштою по усій Україні

Гарантія

Гарантія від 1 року. Повернення коштів чи товару до 14 днів

Контакти

Професійна підтримка

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

У ситуаціях, коли необхідно отримати високу швидкість передачі даних за неможливості прокладання кабелю, використовуються радіорелейні мости операторського рівня. Саме до такого класу належить AirFiber 24 HD, випущений компанією Ubiquiti Networks на поповнення своєї популярної серії радіорелейних станцій.
Радіоміст втілює в собі набір передових технологій, включаючи підтримку гібридного дуплексу (Hybrid Division Duplex - HDD), GPS синхронізацію передачі даних, а також модуляцію256 QAM. Сума використаних технічних рішень дозволила досягти високої пропускної здатності з'єднання - до 2 Гбіт / с.

Завдяки системі з двох вузьконаправлених антен з коефіцієнтом посилення 33 dBi на передачу та 40 dBi на прийом, максимальна дистанція прольоту становить 20 км, природно, за умови прямої видимості. Для простоти та зручності юстування пристроїв на корпусі AirFiber 24 HD розташовані спеціальні індикатори, що демонструють рівень сигналу в реальному часі, що значно полегшує процес налаштування з'єднання.

Міцний герметичний корпус із заявленою вітростійкістю 200 км/год надійно захищає електроніку AirFiber 24 HD від попадання вологи, пилу та механічних пошкоджень, дозволяючи використовувати радіомост поза приміщеннями, наприклад, на радіовежах або на дахах будівель у будь-яку погоду при температурах від -50 градусів.

Революційна продуктивність

airFiber®24 HD забезпечує найкращу у світі спектральну ефективність неліцензійного діапазону спектральної ефективності в 15,9 біт/с/Гц. та підтримує щільну модуляцію аж до 256QAM, яка необхідна для високої швидкості передачі даних до 2 Гбіт/с.

Перевірених посилань: 20+ км

В airFiber®24 HD оснащений найпотужнішою системою автоматичної компенсації для зменшення деградаційних втрат у дорозі через дощ, тому він забезпечує кращий діапазон – до 20+ км – серед 24 товарів ГГц і дозволяє за поріг Сузір'я розширення.

Низька Затримка Перевізником Транспортної

У airFiber®24 HD і підтримує FDD (Частотний поділ каналів) у режимі повного дуплексу для 0,2 мілісекунди затримки, що призводить до підвищення ефективності операторського класу мережі зворотні рейси.

24 Неліцензійного ГГц

У airFiber®24 HD і працює по всьому світу, Ліцензія-Безкоштовна, 24 ГГц частоти. Користувачі можуть розгорнути airFiber®24HD майже всюди, де вони вибирають (відповідно до місцевих правил країни).

Теги: airFiber24 HD, AF24HD, 5896-, Ubiquiti, Антенны

Характеристики
null
Гарантія 1 год
Серія AirFiber
Тип антени Направленная
Тип кріплення На мачту
Частотний діапазон, ГГц 24
Основные характеристики
Відстань радіозв'язку 20 км
Максимальна пропускна здатність радіолінка 2 Гбит/с
Посилення антени больше 30дБи
Тип пристрою Радиомост
Частота антени 24 ГГц
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.