loader

Бездротова точка доступу Ubiquiti LTU LR (LTU-LR)

Код товара: 7305~04
Артикул: LTU-LR
Гарантия:12 мес.
На складе
Бездротова точка доступу Ubiquiti LTU LR (LTU-LR)
6 574грн
Количество
Купить в рассрочку

Описание
Бездротова точка доступу Ubiquiti LTU LR (LTU-LR)

Бездротова точка доступу Ubiquiti LTU LR (LTU-LR)
 

Ubiquiti LTU LR (LTU-LR) - це абонентська станція для дистанцій до 30 км з інтегрованою антеною, що працює в радіодіапазоні 5 GHz. Пристрій функціонує як CPE в середовищі точка-багатоточка (PtMP) з LTU Rocket в якості базової станції.

Фірмова технологія LTU

Заснована на технології LTU Ubiquiti, LTU LTU LR не обмежується можливостями стандартної технології 802.11 Wi-Fi. Її настроювана мікросхема LTU і радіо-архітектура забезпечують реальну пропускну здатність TCP/IP до 600+ Mbps і швидкість модуляції до 4096QAM.

Режими CPE

LTU LR підтримує як режим мосту, так і вбудованого апаратного NAT-маршрутизатора відповідно до ваших конкретних розгортань.

Поділ частот

LTU LR може використовувати різні частоти для TX і RX, щоб уникнути перешкод.

Підвищена стійкість

LTU LR направляє радіочастотну енергію в більш вузький промінь. З фокусуванням в одному напрямку LTU LR блокує або просторово фільтрує шум, щоб поліпшити стійкість. Це особливо важливо в зоні, заповненій іншими радіосигналами тієї ж або подібної частоти.

Інноваційний дизайн

Технологія Ubiquiti InnerFeed інтегрує радіомодуль в опромінювач антени з підсиленням 26 dBi, тому немає необхідності в кабелі. Це підвищує продуктивність, оскільки виключає втрати в кабелі.

Гнучкість ширини каналу

Гнучкість ширини каналу дозволяє незалежно налаштовувати частоту каналів TX і RX в будь-якому відрізку радіодіапазоні, щоб уникнути локальних перешкод. Параметри ширини каналу включають: 10/20/30/40/50 MHz.

Зручна конфігурація

Для управління LTU LR у вас є два варіанти: інтерфейс конфігурації LTU і система управління мережею Ubiquiti (UNMS). Будь-який з цих варіантів дозволяє вручну налаштувати LTU LR. В інтерфейсі налаштування LTU ви можете вручну налаштувати LTU LR або керувати з боку точки доступу за допомогою функції «Знайти точку доступу». LTU LR буде автоматично сканувати точки доступу, використовуючи ту ж смугу пропускання каналу. Виберіть потрібну точку доступу і потім використовуйте її для настройки LTU LR.

Інтерфейс конфігурації LTU

Панель управління PtMP

Панель інструментів пропонує карти та уявлення Френеля, щоб ви могли візуалізувати мережу. В уявленні карти відображаються ваші зв'язку PtMP, накладені на географічну карту, а в уявленні Френеля відображається посилання, розраховане для обраного вами клієнтського пристрою, включаючи лінію прямої видимості, першу зону Френеля і зону зазору 60%.

Нові графіки забезпечують миттєве оновлення статусу і допомагають виявити проблеми з підключенням та їх вплив на продуктивність PtMP:

  • Гістограма розподілу ефірного часу відображає в реальному часі, скільки ефірного часу використовує кожний CPE. Клацніть будь-яку точку, щоб переглянути ефірний час і рейтинг посилання для певного CPE.
  • Гістограма середовища AP RF показує рівні навколишнього RF шуму по всьому спектру частот.
  • Комбінована гістограма віддаленого РЧ-оточення також показує рівні навколишнього РЧ-шуму, але для комбінованого оточення всіх віддалених CPE.
  • Гістограми швидкості локального і віддаленого приймання показують швидкості модуляції приймання різних CPE.

Спектральний аналіз в реальному часі

Спектральний аналіз виконується на спеціальному незалежному приймачі, який має відмінні характеристики EVM (амплітуда вектора помилки). Приймач також може виконувати інші завдання, такі як пошук зайнятості каналу, виявлення DFS і автоматичне присвоєння каналу / частоти. Розширено можливості калібрування (точність вимірювання рівня сигналу) і роздільної здатності. Також є спектральне масштабування (визначені користувачем межі сканування).

Характеристики
Бездротова точка доступу Ubiquiti LTU LR (LTU-LR)

Количество портов LAN1x 1000BaseTX (RJ45)
Рабочая частота5 ГГц
Стандарт LANGigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Тип питанияPassive PoE
Тип устройстваКлиент
Усиление антенны21дБи - 30дБи

Отзывы (0)

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо      Хорошо
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.